«Квартира на двох» Пет О’Лірі

«Квартира на двох» Пет О’ЛіріНазва: Квартира на двох
Автор: Пет О’Лірі
Рік видання 2019
Жанри: 📒 Сучасна зарубіжна література, 💞 Сучасні любовні романи
ISBN: 978-966-982-097-6
Фрагмент

Про книгу «Квартира на двох» Пет О’Лірі

«Квартира на двох» – це роман відомого ірландського письменника Пета О’Лірі, який розповідає історію кохання між двома молодими людьми, які живуть у квартирі на двох поверхах.

Головні герої книги – Девід та Лорна – зустрічаються випадково і незабаром зрозуміли, що не можуть бути один без одного. Вони починають жити разом у квартирі на двох поверхах, де кожен з них має свій простір. Однак, їхні стосунки стають напруженими через різницю в поглядах на життя та пріоритети.

Книга змушує читачів замислитися про те, що таке справжнє кохання та взаєморозуміння між двома людьми. Вона демонструє, як важко буває зберігати гармонію в стосунках, особливо, коли ви різні.

Описуючи проблеми і перешкоди, з якими стикаються герої книги, Пет О’Лірі збагачує їхні характери, роблячи їх більш живими та реалістичними. Книга пропонує цікавий погляд на любов та стосунки з точки зору двох осіб, що знаходяться у середині цього процесу.

«Квартира на двох» є книгою, яка сподобається людям, які цінують глибокі емоції, відвертість та реалістичний погляд на життя. Це книга, яку можна прочитати за один вечір, але вона залишить у вас відчуття надії та оптимізму щодо стосунків між людьми.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Квартира на двох» Пет О’Лірі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Квартира на двох» Пет О’Лірі

Ua-Ebook
Додати коментар