«Хімія смерті. Перше розслідування» Саймон Бекетт

«Хімія смерті. Перше розслідування» Саймон БекеттНазва: Хімія смерті. Перше розслідування
Автор: Саймон Бекетт
Рік видання 2022
Жанри: 📒 Сучасна зарубіжна література, 👣 Сучасні детективи, 🕵🏻‍♂️ Детективи
ISBN: 9786171298729
Фрагмент
 

Про книгу «Хімія смерті. Перше розслідування» Саймон Бекетт

“Хімія смерті. Перше розслідування” – це захоплюючий детективний роман від автора Саймона Бекетта, який відкриває двері до таємничого світу кримінальних розслідувань та наукової хімії.

Головний герой книги – Девід Голлендер, молодий талановитий хімік, який володіє вражаючими знаннями та вміннями в галузі науки про речовини. Він отримує можливість працювати в лабораторії зловісної фармацевтичної компанії, де відбувається серія загадкових смертей. Голлендер стає головним експертом по розслідуванню цих загадкових смертей, використовуючи свої знання хімії та науковий підхід.

У своїх розслідуваннях Голлендер стикається зі складними викликами, зокрема з корупцією, підробкою доказів та злочинними змовами. Він використовує свої хімічні знання, винахідливість та логічне мислення, щоб розгадати таємниці, які приховуються в рецептах ліків та формулах отрут.

Повільно, крок за кроком, Голлендер розгортає павутину інтриг, розкриває злочинні плани та стикається з небезпекою на шляху до правди. Проте, час йому не лагодиться, оскільки він вперто працює над розслідуванням, намагаючись розгадати загадку “хімії смерті”.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Хімія смерті. Перше розслідування» Саймон Бекетт на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Хімія смерті. Перше розслідування» Саймон Бекетт

Ua-Ebook
Додати коментар