«Ідеальна незнайомка» Меґан Міранда

«Ідеальна незнайомка» Меґан МірандаНазва: Ідеальна незнайомка
Автор: Меґан Міранда
Рік видання 2021
Жанри: 📒 Сучасна зарубіжна література, 📒 Сучасна проза
ISBN: 978-617-679-922-1
Фрагмент
 

Про книгу «Ідеальна незнайомка» Меґан Міранда

За спиною колишньої журналістки Лії Стівенс багато невдач і болючих помилок — їх не вийде ні загладити, ні забути, ні притлумити плином часу. Аби якось налагодити життя, Лія втікає в Пенсільванію разом із вірною подругою Еммі. Вона хоче зачаїтися, принишкнути. Але привид минулого невтомно переслідує її. Біля річки знаходять жінку, дуже схожу на неї. Усі довкола тепер дивляться на Лію з підозрою. Здавалося б, Еммі могла б допо­могти розплутати ситуацію, але біда — поліціянти в один голос стверджують, що Еммі насправді ніколи не існувало.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ідеальна незнайомка» Меґан Міранда на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ідеальна незнайомка» Меґан Міранда

Ua-Ebook
Додати коментар