«Диктатор» Сергій Русланович Постоловський

«Диктатор» Сергій Русланович ПостоловськийНазва: Диктатор
Автор: Сергій Русланович Постоловський
Рік видання 2020
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Військова справа, спецслужби, Політика, політологія
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Диктатор» Сергій Русланович Постоловський

Його називали Диктатор. Його любили і ненавиділи, славили і проклинали. Але нікого він не залишав байдужим.

Це історія президента України, який поклав своє життя заради держави. Він не цурався смертної кари, не покривав корупціонерів, не схиляв голови ні перед Росією, ні перед Америкою. Він був таким, яким був, – Диктатором, котрий прагнув справжньої демократії для свого народу.

Це історія, яку розповів своєму онукові один з тих, хто був з Диктатором із самого початку. Вона йде до нас з майбутнього 2068 року, коли старий чоловік згадує власну молодість і ту боротьбу, що стала сенсом життя багатьох українців. Це альтернативний сценарій для України, що стає можливим виключно завдяки безжальним, жорстоким іграм спецслужб, політиків, дипломатів та політтехнологів різних країн світу. Це Україна, якої ми ще не знаємо, але яку кортить побачити багатьом.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Диктатор» Сергій Русланович Постоловський на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Диктатор» Сергій Русланович Постоловський


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Диктатор» Сергій Русланович Постоловський

Ua-Ebook
Додати коментар