«Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті

«Доки кава не охолоне» Тосікадзу КавагутіНазва: Доки кава не охолоне
Автор: Тосікадзу Кавагуті
Рік видання 2020
Жанри: Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-12-7090-9
Фрагмент
 

Про книгу «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті

У цій невеличкій кав’ярні вже понад століття подають найсмачнішу каву. Тут можна посидіти за філіжанкою цього гірко-солодкого напою, відволіктися від буденних проблем і… вирушити в подорож у часі. Щоб зустрітися з коханим, з яким вас колись розлучили кілометри. Чи отримати лист від чоловіка, який забув про вас через хворобу. Знову хоча б на мить побачитися із сестрою, яка загинула в автокатастрофі. У кожного свої причини побувати в минулому. Проте є умова: встигнути повернутися в майбутнє, доки кава не охолоне…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті

Ua-Ebook
Додати коментар