«Дев’ятий Дім» Лі Бардуго

«Дев’ятий Дім» Лі БардугоНазва: Дев’ятий Дім
Автор: Лі Бардуго
Рік видання 2019
Жанри: 📒 Сучасна зарубіжна література, 🧚🏻‍♀️ Жахи, 🧚🏻‍♀️ Містика, 🧚🏻‍♀️ Зарубіжне фентезі
ISBN: 978-966-982-183-6
Фрагмент
 

Про книгу «Дев’ятий Дім» Лі Бардуго

Алекс Стерн — дівчина з непростим минулим, яка виросла в Лос-Анджелесі, рано кинула школу й потрапила в компанію старших, де в пошані була травичка і бульбулятор передавали по колу. І ось Алекс, єдина вижила після жорстокого вбивства, просто на лікарняному ліжку дістала пропозицію вступити до Єля, престижного університету. Але що криється за цією пропозицією? Адже університет виявився осередком таємних товариств, що спеціалізуються на окультизмі й магії, і за всім цим здійснює нагляд таємничий Дев’ятий Дім. Саме за діяльністю цих товариств, поміж членів яких багато дуже впливових людей, і доручили стежити Алекс — у цьому їй допоможуть навички аутсайдерки й здатність бачити привидів. Щоб розкрити змову, історія якої нараховує понад сто років, дівчині доведеться розплутувати жахливі таємниці, балансуючи між світом живих і світом мертвих, і спостерігати за моторошними окультними маніпуляціями.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Дев’ятий Дім» Лі Бардуго на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дев’ятий Дім» Лі Бардуго

Ua-Ebook
Додати коментар