«Жорстоке небо» Макс Кідрук

 «Жорстоке небо» Макс КідрукНазва: Жорстоке небо
Автор: Макс Кідрук
Рік видання 2014
Жанри: Сучасна українська література, Трилери
ISBN: 978-966-14-7843-4,978-966-14-7982-0
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Жорстоке небо» Макс Кідрук

Роман-катастрофа й детектив в одному флаконі! В аеропорту Париж-Північ сталася трагедія — зазнав катастрофи літак, зібраний на українському заводі «Аронов». Після зіткнення зі снігоочисником, який, здається, раптово опинився на посадковій смузі, вижило лише четверо людей. На місце трагедії вирушає донька конструктора, який спроектував цей літак. Дівчина починає активно розслідувати справу. Але хтось дуже не хоче, щоб вона дізналася правду. Життя Діани та її близьких у небезпеці! «Жорстоке небо» для мене — не просто новий трилер, а особливий, по-справжньому знаковий роман.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Жорстоке небо» Макс Кідрук на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Жорстоке небо» Макс Кідрук

Троє жінок за бажання печеру на палац перетворять.

Коли тобі перевалило за сорок, амбіції потроху відходять на другий план, натомість хочеться сімейного тепла і затишку.

Справжній письменник – це той, кого, по-перше, публікують, а по-друге, читають.

Як писав Гессе, ненавидячи когось, ти ненавидиш у ньому те, що є в тобі самому. Те, чого немає в нас самих, нас не хвилює.

Скачати безкоштовно книгу українською «Жорстоке небо» Макс Кідрук


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Жорстоке небо» Макс Кідрук

Ua-Ebook
Додати коментар