«Зазирни у мої сни» Макс Кідрук

«Зазирни у мої сни» Макс КідрукНазва: Зазирни у мої сни
Автор: Макс Кідрук
Рік видання 2016
Жанри: Сучасна українська література
ISBN: 978-617-12-1824-6, 978-617-12-1504-7, 9786171215047
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Зазирни у мої сни» Макс Кідрук

На що здатний батько заради порятунку сина, якого поглинає примара, що оселилася у снах?..

Очевидно, на світі немає дитини, яка б не бачила моторошних снів. Але що робити, якщо жах зі сновидіння поступово переповзає в реальне життя? У дворічного Тео під час нескладної операції раптово зупинилося серце. Упродовж тридцяти шести секунд малюк тримався на межі між світом мертвих і живих. А тоді повернувся. Спливло два роки, перш ніж Мирон Белінський зрозумів, що його син повернувся не сам. Щось прийшло разом із Тео: учепилося і прослизнуло у свідомість, поки хлопчак перебував по той бік лінії, яку більшість із нас перетинає лиш один раз.

У відчайдушних намаганнях урятувати сина Мирон виїжджає до Америки, де найновіші досягнення нейротехнологій дають змогу зазирнути в людський сон. Він не здогадується, що бажання допомогти веде до катастрофи, адже найгірше почнеться, щойно той, хто оселився у снах маленького Тео, збагне, що за ним спостерігають.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Зазирни у мої сни» Макс Кідрук на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Зазирни у мої сни» Макс Кідрук

Не втримуй у серці те, для чого там немає місця.

Метелик, який обсмалив краєчки крил, нізащо не наблизиться до вогнища вдруге. Собака, який зірвався у прірву та, прокотившись три десятки метрів, дивом уцілів, обходитиме провалля стороною. І тільки людина, обпікшись, уперто мчить на вогонь, стрибає у безодню, вірячи, що колись обов’язково дотягнеться до омріяного тепла чи злетить у вільне від хмар небо.

Важко називати любов’ю те, що спустошує й калічить.

Лайно припливає саме, а по перли пірнати треба!

Скачати безкоштовно книгу українською «Зазирни у мої сни» Макс Кідрук


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Зазирни у мої сни» Макс Кідрук

Ua-Ebook
Додати коментар