«Записки українського самашедшого» Ліна Костенко

«Записки українського самашедшого» Ліна КостенкоНазва: Записки українського самашедшого
Автор: Ліна Костенко
Рік видання 2010
Жанри: Сучасна українська література, Легка проза
ISBN: 978-966-7047-88-7
Фрагмент
 

Про книгу «Записки українського самашедшого» Ліна Костенко

Роман написано від імені 35-річного комп’ютерного програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу. У світі надмірної (дез)інформації і тотального відчуження він – заручник світових абсурдів – прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між родиною і професією, між Україною і світом. За жанровою стилістикою «Записки українського самашедшого» – насичений мікс художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літописання й публіцистики.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Записки українського самашедшого» Ліна Костенко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Записки українського самашедшого» Ліна Костенко

Ua-Ebook
Додати коментар