«Замкнене коло» Світлана Талан

«Замкнене коло» Світлана ТаланНазва: Замкнене коло
Автор: Світлана Талан
Рік видання 2017
Жанри: Сучасна українська література, Жахи і Містика
ISBN: 978-617-12-3074-3,978-617-12-3071-2,978-617-12-2273-1
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Замкнене коло» Світлана Талан

Ще дитиною Мирослава втратила дім і бабусю — єдину рідну людину — та опинилася в дитячому будинку. Біда й людська жорстокість — усе звалилося зненацька на дівчинку, яку не навчили боронитися від зла… І лише пам’ять про бабусину любов давала сили жити. Мирослава виросла, стала дружиною й матір’ю, і заприсяглася — її родина ніколи не зазнає горя та нестатків. Але не вміла відрізнити невдачі від справжньої біди… Усе йде не так, як мріялося Мирославі. І одного дня вона вирішує послухатися поради примарної бабусі — продати свої нещастя…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Замкнене коло» Світлана Талан на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Замкнене коло» Світлана Талан

Кожен дістає те, на що заслужив.

..щастя не можна отримати від нещасть інших.

…кохання не терпить таємничості, воно не може сидіти, замкненим у клітці. Коханню для розквіту, як квітці, треба дати волю.

Ми ніколи не знаємо, де початок, де кінець, а де початок кінця.

Скачати безкоштовно книгу українською «Замкнене коло» Світлана Талан


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Замкнене коло» Світлана Талан

Ua-Ebook
Додати коментар