«Залишенець: Чорний ворон» Василь Шкляр

«Залишенець: Чорний ворон» Василь ШклярНазва: Залишенець: Чорний ворон
Автор: Василь Шкляр
Рік видання 2009
Жанри: Історична література, Українська проза, Історичні любовні романи, Сучасна українська література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Залишенець: Чорний ворон» Василь Шкляр

Трейлер до екранизації книги:


Їх називали бандитами, розбійниками, головорізами й навіть у прокльонах-анафемах забороняли згадувати їхні імена. Щоб вбити у пам`яті упокореної маси ту ідею, за яку повстанці жертвували свої молоді життя. Авжеж, вони стріляли, вішали, палили, нищили — але кого? На їхньому бойовому чорному прапорі напис: «Воля України або смерть». Вони не вийшли з лісу навіть тоді, коли навкруги запанувала чужа влада і вже не було надії на визволення. Вони — залишенці — обрали собі смерть.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Залишенець: Чорний ворон» Василь Шкляр на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Залишенець: Чорний ворон» Василь Шкляр

Отаман, котрий дозволяє ворогові вести пропаганду в своєму таборі, заслуговує розстрілу.

Страшно сказати, що робить з людьми безнадія. Говіркі стають мовчазними, веселі – зажуреними, хоробрі – боягузами, а певні – зрадниками.

Я часто питаюся у новачків: чого ти до мене прийшов? І чую: в того москалі хату спалили, того пограбували, у того дівчину зґвалтували… У нас завсігди так було – поки заброда не заллє сала за шкуру, ми нічичирк.

Скачати безкоштовно книгу українською «Залишенець: Чорний ворон» Василь Шкляр


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Залишенець: Чорний ворон» Василь Шкляр

Ua-Ebook
Додати коментар