«Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіон Павлюк

«Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіон ПавлюкНазва: Я бачу, Вас цікавить пітьма
Автор: Ілларіон Павлюк
Рік видання 2020
Жанри: 🇺🇦 Сучасна українська література, 🤺 Психологічний триллер
ISBN: 978-617-679-832-3
Фрагмент

Про книгу «Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіон Павлюк

Київського кримінального психолога Андрія Гайстера відправляють консультантом у богом забуте селище Буськів Сад. Зимової ночі там зникла маленька дівчинка. А ще там водиться Звір — серійний маніяк, убивств якого тамтешні мешканці воліють не помічати… У цьому проклятому селищі, де все по колу і всі живуть життям, яке ненавидять, розслідування постійно заходить у глухий кут. Андрій вірить, що загублена дівчинка, попри все, жива і він її знайде. Але нікому, крім нього, це не потрібно.

«Я бачу, вас цікавить пітьма» — історія про непробивну людську байдужість і пітьму всередині нас. Про чесність із собою й ціну, яку ми готові заплатити за забуття. Про гріхи, що матеріалізуються, і спокуту, дорожчу за спокій.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіон Павлюк на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Я бачу, Вас цікавить пітьма» Ілларіон Павлюк

Ua-Ebook
Додати коментар

 1. Михайло

  Я бачу вас цікавить пітьма про що? Варто прочитати?

  Відповіcти
  1. Олександр

   Книгу я бачу вас цікавить пітьма обов’язково прочитати кожному. «Я бачу, вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка розповідає історію про Київського кримінального психолога, що вирушає в далеке, закинуте селище Буськів Сад. Одного разу там стається щось неймовірно жахливе: прямо посеред ночі зникає маленька беззахисна дівчинка. Однак згодом головний герой дізнається, що це далеко не перший моторошний випадок у селі. Річ у тому, що місцевістю блукає Звір – безпощадний серійний убивця.

   Відповіcти
 2. Ігор

  Рекомендую кожному Я бачу вас цікавить пітьма читати онлайн

  Відповіcти
 3. Ігор

  Напружена інтрига. Я бачу вас цікавить пітьма читати онлайн – це відчути адреналін, що пульсує під час розслідування, і з нетерпінням очікувати фінального розгадування.

  Відповіcти