«Троща» Василь Шкляр

«Троща» Василь ШклярНазва: Троща
Автор: Василь Шкляр
Рік видання 2017
Жанри: Українська проза, Сучасна українська література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Троща» Василь Шкляр

«Троща» — роман про УПА, про перемогу людини над обставинами і над собою. Сам автор каже, що книга написана для того, аби показати світові, що українці не змирилися з режимом, і продовжують боротьбу, як і раніше.

Для головного героя, вояка УПА, війна вже минула, проте боротьба не забулася. Та раптом він бачить на цвинтарі недавню могилу свого бойового товариша, і спогади наринають на нього з новою силою. «Свої» і «чужі», дружба та розбрат, кохання і зрада, помилування й помста, свобода й неволя… Перед його очима знов розгортаються бої та тривають допити, постають обличчя різних людей, та ніяк не з’являється личина зрадника…

Українська повстанська армія сміливо заявила про власну ідеологічну позицію в найтяжчі для країни часи. Ця історія стосується кожного з українців, адже наша місія з відродження Української держави ще не завершена. Книгу “Троща” обов’язково треба скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн, щоб отримати натхнення до великих звершень.

Талановитий український письменник створив не лише захоплюючий художній твір з драматичними переживаннями й людськими слабкостями. В романі “Троща” читачі знайдуть багато історичних фактів, що допоможуть сформувати повне уявлення про події тих часів. Мова твору надзвичайно красива, глибока й багата, сюжет захоплює з перших сторінок.

Тема зради, яку зачіпає автор у книзі, дуже неоднозначна. Зрадниками суспільних інтересів стають не тільки на війні, а й у мирний час. Непорозуміння у сучасному суспільстві стосовно вояків УПА зникнуть одразу, якщо до рук багатьом українцям потрапить цей повчальний та мудрий роман.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Троща» Василь Шкляр на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Троща» Василь Шкляр


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Троща» Василь Шкляр

Ua-Ebook
Додати коментар