«Стара холера» Володимир Савович Лис

«Стара холера» Володимир Савович ЛисНазва: Стара холера
Автор: Володимир Савович Лис
Рік видання 2018
Жанри: Сучасна українська література
ISBN: 978-617-12-4949-3, 978-617-12-5657-6, 978-617-12-5658-3
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Стара холера» Володимир Савович Лис

Єва була найвродливішою дівчиною в селі, але чоловік, якого вона покохала на все життя, одружився з її сестрою Павлиною. Єва поламала їхній щасливий шлюб… А на старість лишилася самотньою. Як і Адам, що все життя до нестями любив чужу дружину. Друзі Адама, колишні хулігани та відчайдухи, «дідусі-розбійники», вирішують одружити цих двох. Та як звести упертих самітників? Тим часом у великому місті Ліза, онука Павлини, будує своє життя разом із коханим Степаном. Однак, здається, вона втрапила у велику халепу… І тепер спалахне боротьба двох молодих за своє щастя, і несподівано в цю боротьбу втрутяться не такі вже й прості діди з поліського села…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Стара холера» Володимир Савович Лис на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Стара холера» Володимир Савович Лис


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Стара холера» Володимир Савович Лис

Ua-Ebook
Додати коментар