«Прогулянка на війну» Ака Морчіладзе

«Прогулянка на війну» Ака МорчіладзеНазва: Прогулянка на війну
Автор: Ака Морчіладзе
Рік видання 1992
Жанри: Книги про війну, Сучасна українська література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Прогулянка на війну» Ака Морчіладзе

Події відбуваються в Грузії часів розпаду Радянського Союзу. Вся країна охоплена розбратом, фактично іде громадянська війна.

Гіо народився у заможній родині, але все за нього вирішує батько. Хлопець закохався у вродливу і сумну дівчину Яну, яка була повією, але батько виступив проти їх стосунків. Коли дівчина завагітніла, він безжально розлучив закоханих.

Втративши смак до життя, Гіо погоджується на умовляння приятеля допомогти йому перевозити наркотики. Вночі вони випадково заїжджають на територію Карабаху. Друзі намагаються врятуватися від ворогів, які переслідують їх. Врешті азербайджанці беруть хлопців у полон.

Чи вдасться їм вижити і вирватися на свободу?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Прогулянка на війну» Ака Морчіладзе на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Прогулянка на війну» Ака Морчіладзе

До того ж не забувайте ,як чудово почуваєшся ,коли накурився

На Азерів ніколи не варто повністю покладатися : посміхається тобі ,а подумки лають останніми словами ; поводяться ,немов справжні друзі ,а мріють з’їсти тебе живцем .

Уночі все сприймаєш так легко – образи, глузування, кохання… А спробуйте зробити це при холодному світлі дня! Тоді в тисячу разів важче.

Ґіо, скільки тобі років?

– Двадцять чотири, – із сміхом відповів я.

– Усе життя попереду, весь світ належить тобі.

Скачати безкоштовно книгу українською «Прогулянка на війну» Ака Морчіладзе


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Прогулянка на війну» Ака Морчіладзе

Ua-Ebook
Додати коментар