«Матусин оберіг» Світлана Талан

«Матусин оберіг» Світлана ТаланНазва: Матусин оберіг
Автор: Світлана Талан
Рік видання 2018
Жанри: Сучасна українська література
ISBN: 978-617-12-5862-4, 978-617-12-5861-7, 978-617-12-5863-1
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Матусин оберіг» Світлана Талан

Олеся рано стала сиротою. Листи — ось і все, що лишилося їй від мами. Дівчинка живе лише цими листами. Тільки вони і подруга Карина допомагають Олесі пережити труднощі: пияцтво батька, жорстокість мачухи, ненависть зведеного брата. Одного разу Олеся приїздить із Кариною до Сєвєродонецька і там зустрічає Ігоря. Два серця єднаються в танці кохання. Але настає буремний 2014 рік, Ігор йде добровольцем в АТО… Чи зустрінуться закохані знову? Доля наготувала їм випробування часом та відстанню. Та справжнє кохання здатне подолати все

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Матусин оберіг» Світлана Талан на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Матусин оберіг» Світлана Талан


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Матусин оберіг» Світлана Талан

Ua-Ebook
Додати коментар