«Маріупольський процес» Галина Костянтинівна Вдовиченко

«Маріупольський процес» Галина Костянтинівна ВдовиченкоНазва: Маріупольський процес
Автор: Галина Костянтинівна Вдовиченко
Рік видання 2015
Жанри: Сучасна українська література, Книги про війну, Українська проза, Українська публіцистика
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Маріупольський процес» Галина Костянтинівна Вдовиченко

Усе як на війні: втрати, біль, знову втрати…Роману й Ользі судилися не найкращі часи для зустрічі. Полонений укр і сепаратистка – чи є гостріша суперечність у подіях літа 2014 року? Але безодня, яка здавалася нездоланною, поступово щезає. Бо в житті існує щось набагато важливіше за ненависть.

У цьому романі — усе як на війні: втрати, біль, знову втрати… Батальні сцени і мирне життя, любов і ненависть, брехня і правда. Це наче путівник шляхами війни, де кожна деталь важлива і кожен крок убік — великий ризик.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Маріупольський процес» Галина Костянтинівна Вдовиченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Маріупольський процес» Галина Костянтинівна Вдовиченко

А ви помічали, що контури України дещо нагадують обриси пса? «Он викручена лінія заходу – профіль собачої морди, нахиленої до грудей. Короткі лапи – Одеська область та Крим. На півночі, де Чернігівщина, – спина зі складеними крилами. Крилатий пес, пес-пташеня перед стрибком». Пес, якому ампутували задні лапи. Тепер він не може стояти, тому мусить розправити крила, ген туди, аж до Москви, й злетіти…

Людина – сильна істота, але вона й слабка. Вона може не раз і не два відректися, а потім гірко покаятися і любити, щиро любити. Може пройти шлях апостола Петра, який тричі відрікався від Христа, а згодом став одним з його найближчих послідовників.

Усі, хто гине на полі бою, перетворюються на ангелів.

– І так будь-який механізм, – підхоплює Валька, – особливо жіночий. Не прочистиш вчасно – заіржавіє.

Скачати безкоштовно книгу українською «Маріупольський процес» Галина Костянтинівна Вдовиченко


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Маріупольський процес» Галина Костянтинівна Вдовиченко

Ua-Ebook
Додати коментар