«Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей» Любомир Остапів

«Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей» Любомир ОстапівНазва: Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей
Автор: Любомир Остапів
Рік видання 2020
Жанри: Сучасна українська література, Дитяча психологія, Сімейна психологія, Виховання дітей
ISBN: 978-617-7544-67-7
Фрагмент

Про книгу «Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей» Любомир Остапів

У цій книжці зібрано головне з досвіду провідних західних фахівців, а також із десятків статей щодо фінансової грамотності. Автор наводить адаптовані ігрові вправи та історії, якими можуть скористатися українські батьки.

«Малюк та Бюджет» – це огляд семінарів, курсів, книжок, мультиків, фільмів, історій на тему дитячих фінансів і підприємництва. Це розмови з українськими батьками різного достатку, яких об’єднав позитивний досвід у навчанні власних дітей і готовність його оприлюднити.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей» Любомир Остапів на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей» Любомир Остапів

Ua-Ebook
Додати коментар