«Львів. Вишні. Дощі (збірник)» Ніка Нікалео, Дара Корній, Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Світлана Горбань

«Львів. Вишні. Дощі (збірник)» Ніка Нікалео, Дара Корній, Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Світлана ГорбаньНазва: Львів. Вишні. Дощі (збірник)
Автор: Ніка Нікалео, Дара Корній, Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Світлана Горбань
Рік видання 2017
Жанри: Сучасна українська література
ISBN: 978-617-12-3269-3, 978-617-12-2552-7, 978-617-12-3268-6
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Львів. Вишні. Дощі (збірник)» Ніка Нікалео, Дара Корній, Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Світлана Горбань

“Романтичне місто, романтичний настрій, солодкі розмови про любов із присмаком стиглих вишень на вустах — ось те, що вас огорне в цій книжці. Вона не така традиційна, як «Львів. Смаколики. Різдво», але так само по-львівськи пристрасна, як «Львів. Кава. Любов». Грім серед ясного неба розріже навпіл усі сподівання закоханих і смачно заллє густим дощем розчарування та нової надії. Адже то лише початок цікавої і тривалої історії в оповіданнях про старовинне місто невичерпних таємниць.”
Ніка Нікалео

Нова збірка вже знайомих, відомих та улюблених авторів про Львів, кохання і красу. Красу душі, стосунків і природи — тепер у весняному настрої. Коли природа перероджується, люди переживають із нею: повороти долі, подарунки, несподіванки… Дощі розказують втомленій бруківці підслухані на небі думки, побачені на землі історії про неймовірне кохання, захлинаються від обурення, оповідаючи про зраду й підлість. Особливі львівські вишні-морелі теж мають душу і почуття. Вони творять дива, поєднуючи людські долі. І відчувають так само, як люди: сміються і плачуть, радіють і журяться, і всихають від нерозділеного кохання… Справжні почуття на сторінках оновленої, по-весняному свіжої книжки!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Львів. Вишні. Дощі (збірник)» Ніка Нікалео, Дара Корній, Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Світлана Горбань на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Львів. Вишні. Дощі (збірник)» Ніка Нікалео, Дара Корній, Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Світлана Горбань


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Львів. Вишні. Дощі (збірник)» Ніка Нікалео, Дара Корній, Анастасія Нікуліна, Наталія Лапіна, Світлана Горбань

Ua-Ebook
Додати коментар