«Химерниця» Олена Печорна

«Химерниця» Олена ПечорнаНазва: Химерниця
Автор: Олена Печорна
Рік видання 2019
Жанри: Сучасна українська література, Жахи і Містика
ISBN: 9786171275256
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Химерниця» Олена Печорна

Микола — очільник провінційного містечка, місцевий «князьок», улюбленець долі. Та що він робить тут, у хаті старої відьми Шептулихи? Вона — його остання надія на порятунок доньки. Двоє найближчих друзів Миколи вже втратили найдорожчих. Тепер його черга. Але замість старої його зустрічає дивне дівча — химерниця, «що думки читає». Звідки вона взялася?

Доля не знає випадковостей. Колись Микола та його друзі вчинили страшну наругу. Вони забрали те, що їм не належало. І час поновлювати рівновагу. Час віддавати. Тільки щира жертва врятує доньку. Чим заплатить батько за власні гріхи? І ким насправді є та, яку потайки називають химерницею?..

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Химерниця» Олена Печорна на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Химерниця» Олена Печорна


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Химерниця» Олена Печорна

Ua-Ebook
Додати коментар