«Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євген Положій

«Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євген ПоложійНазва: Іловайськ. Розповіді про справжніх людей
Автор: Євген Положій
Рік видання 2015
Жанри: Книги про війну, Сучасна українська література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євген Положій

“Іловайськ” – книга про мужність неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, батальйонів тероборони, всіх тих, хто опиняється в кінці серпня 2014 року в “Іловайському котлі”, що став найбільшою поразкою української армії в ході війни на сході. Це чесна книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила краще, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми.

Автор почув історії близька сотні учасників Іловайської трагедії, книга побудована на реальних подіях. Тим не менше, просимо вважати всі збіги імен, прізвищ та позивних випадковими.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євген Положій на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євген Положій


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євген Положій

Ua-Ebook
Додати коментар