«І знов я влізаю в танк…» Оксана Забужко

«І знов я влізаю в танк…» Оксана ЗабужкоНазва: І знов я влізаю в танк…
Автор: Оксана Забужко
Рік видання 2016
Жанри: 🇺🇦 Сучасна українська література
ISBN: 978-617-7286-11-9
Фрагмент
 

Про книгу «І знов я влізаю в танк…» Оксана Забужко

Нова збірка актуальної публіцистики відомої письменниці - це книга для тих, хто не уникає чесних відповідей на нагальні питання і переймається викликами, які ставить перед українцями сьогодення. Тут ідеться про химери «поневоленого розуму» та про нові маски й форми, яких набуває в епоху мас-медіа давня війна, про пошук героїв, про знакові постаті й тексти, а зрештою про те, як гідність і спротив нав’язаним правилам гри дають нову надію європейській цивілізації. Це ексклюзивний репортаж із гарячих точок інформаційного фронту, де триває боротьба з забуттям і байдужістю, які мало не коштували нам держави.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «І знов я влізаю в танк…» Оксана Забужко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «І знов я влізаю в танк…» Оксана Забужко

Ua-Ebook
Додати коментар