«Гніздо горлиці» Леся Олендій

«Гніздо горлиці» Леся ОлендійНазва: Гніздо горлиці
Автор: Леся Олендій
Рік видання 2017
Жанри: Сучасна українська література
ISBN: 978-617-12-2568-8,978-617-12-2565-7,978-617-12-2275-5
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Гніздо горлиці» Леся Олендій

Два роки далеко від рідного дому. Подвійне життя і одна правда — мовчазна правда українки в Генуї, чужинки на чужій землі…

Її ДРУЖБУ стерто зі світу, де балом заправляють гроші.
Її КОХАННЯ набуло обрисів трикутника.
Її СКАРБ — неконвертована валюта жінки при надії.

Скільки пригод вестимуть її до мудрості, якої годі й шукати за горами та морями? Мудрості, яка звила гніздо під дахівкою її старої буковинської садиби.

Сповнений віри, любові й сподівань, цей роман створений за сценарієм до україно-італійської кінострічки, що отримала відзнаку «Найкращий український повнометражний фільм» на Одеському кінофестивалі влітку 2016 року. Історії тисяч заробітчанок — у долі сорокарічної Дарини, яка повертається з Італії до рідного села на Буковині…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Гніздо горлиці» Леся Олендій на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Гніздо горлиці» Леся Олендій


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Гніздо горлиці» Леся Олендій

Ua-Ebook
Додати коментар