«Франческа. Повелителька траєкторій» Дорж Бату

«Франческа. Повелителька траєкторій» Дорж БатуНазва: Франческа. Повелителька траєкторій
Автор: Дорж Бату
Рік видання 2018
Жанри: Сучасна українська література, Молодіжна проза
ISBN: 978-617-679-485-1
Фрагмент
 

Про книгу «Франческа. Повелителька траєкторій» Дорж Бату

У минулому Андрій Васильєв працював ведучим новин і готував репортажі з гарячих точок. А сьогодні він — оператор корекції траєкторій Центру керування польотами Національного управління з аеронавтики та досліджень космічного простору США.

Герої його книжки, працівники НАСА, відповідають за траєкторії і орієнтацію сателітів, а також за підведення космічних кораблів на підхідні орбіти до міжнародних космічних станцій. У часі космічних робочих буднів з Доржем, його напарницею Франческою, полковником Вескоттом, Сарою, професором Расселом та іншими постійно трапляються кумедні та незвичайні історії. Найчастіше у різні халепи потрап­ляє сицилійка Франческа. Усе, до чого вона торкається, вибухає, горить і розбивається… А космос близько.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Франческа. Повелителька траєкторій» Дорж Бату на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Франческа. Повелителька траєкторій» Дорж Бату

Ua-Ebook
Додати коментар