«Фортеця для серця» Олена Печорна

«Фортеця для серця» Олена ПечорнаНазва: Фортеця для серця
Автор: Олена Печорна
Рік видання 2014
Жанри: Сучасна українська література
ISBN: 978-966-14-7848-9,978-966-14-8122-9
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Фортеця для серця» Олена Печорна

Це історія про дівчинку, яка після трагічної смерті батька і зникнення матері опинилася у бабусі в селі. Про її мрію малювати, про непростий шлях до мрії, про вчителювання в невеличкій сільській школі. Леся мрійниця і дивачка. Вона навіть вітер приручила. І незважаючи на прагматизм сільського люду, усім серцем полюбила село. Власне, роман присвячений людям землі та селу, яке, на жаль, вимирає на очах.

А ще «Фортеця для серця» — книга про любов, таку казкову, але щиру-щиру. Коли перетинаються діаметрально протилежні світи. Два брати (представники бізнесу і влади) закохуються у звичайну і дуже незвичайну вчительку малювання. Хто кого обере і яку таємницю відкриє зникла матір? Кінцівка світла і казкова, але з натяком на серйозні висновки.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Фортеця для серця» Олена Печорна на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Фортеця для серця» Олена Печорна

Геть усі діти, навіть коли дуже хочуть бути дорослими, усе одно потребують мами. І хоч би що казали люди, хоч би в чому переконували ті, хто намагався цю маму замінити, а по-справжньому щасливою почувається лише та дитина, у якої мама є.

Людина народжується вдруге вже усвідомлено, коли знаходить себе справжню.

Виявляється, сльози бувають німі, але від того робиться ще страшніше.

Вибір змінює життя. Вибір схожий…на річку в місці, де та обирає напрямок свого річища, бо потім хоч як вода того не прагнутиме, але проти течії не поплине. Дещо ми вибираємо несвідомо, а трапляються моменти, коил в житті починається щось нове, і тоді обирати вкрай непросто.

Скачати безкоштовно книгу українською «Фортеця для серця» Олена Печорна


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Фортеця для серця» Олена Печорна

Ua-Ebook
Додати коментар