«ДНК» Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук

«ДНК» Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій ВинничукНазва: ДНК
Автор: Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук
Рік видання 2016
Жанри: Сучасна українська література
ISBN: 978-617-12-1808-6, 978-617-12-1805-5,978-617-12-1460-6
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «ДНК» Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук

У не дуже віддаленому майбутньому звичайний український студент Андрій Чумак стає піддослідним у науковому експерименті: розшифровка генетичного коду дасть йому змогу особисто пережити найяскравіші моменти з життя предків. Сім історій у книжці – сім спогадів, які дивним чином зберігалися десь у структурі ДНК нащадка протягом 150 років. Ще чотири секретні складові – і науково-фантастичний роман неочікувано перетворюється на правдиву розповідь про батьків і Батьківщину: про пошуки справедливості й гіркі розчарування, перемоги й поразки. Пошматована, розкидана по світу примхами долі, родина Чумаків утратила головне – зв’язок поколінь. Чи не в цьому полягає трагедія всього українського народу? І хто вчиться на наших помилках?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «ДНК» Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «ДНК» Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук

Як можна бути залюбленим у те, чого не існує? — думав я. Як можна бути патріотом країни, якої немає на мапі? Як можна говорити мовою, яку давно заборонили? Як можна цікавитися старовиною, яка закінчилася так фатально?

Роки викристалізовують нас. Розділяють справжні цінності від емоційних і хвилинних.

Кстати, к морю мы так и не переехали, все время находились дела поважнее – то пьянка, то танцы, то футбол.

Софія не грала в Україну, вона нею й була — революційною, сильною, незрозумілою. Софія, як всі ми, несучи в собі прірву, цю прірву щоразу перестрибувала. Вона будувала й будувала. Себе, будинки, книжки. Це був її спосіб виживати в нашій внутрішній країні прірв.

Скачати безкоштовно книгу українською «ДНК» Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «ДНК» Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук

Ua-Ebook
Додати коментар