«Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайло Івасько

«Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайло ІваськоНазва: Дев’ять кроків назустріч вітру
Автор: Михайло Івасько
Рік видання 2016
Жанри: Сучасна українська література
ISBN: 978-617-12-0983-1,978-617-12-0980-0,978-617-12-0845-2
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайло Івасько

Український письменник Михайло Івасько – випускник факультету журналістики університету в місті Жешові (Польща), автор фантастичного роману для підлітків “Яловохус” – не набагато старший за своїх читачів. Влітку 2014 року вони разом з мільйонами людей з різних країн – школярів і президентів, спортсменів і домогосподарок – перекидали на себе відра з крижаною водою. Це був грандіозний флешмоб на підтримку хворих на БАС – тяжку і невиліковну неврологічну хворобу. Історію короткого, але яскравого життя одного з таких хворих – сімнадцятирічного Бенедикта Креха – розповідає у своїй новій повісті талановитий молодий автор.

Сімнадцятирічний Бенедикт Крех тікає з дому і приїздить до великого міста, щоб нарешті почати жити так, як йому мріялося: серед цікавих особистостей, у вирі незабутніх подій. А ще у нього є таємниці. Одна з них – він давно пише вірші. Завдяки коханій дівчині Анні юнак знайомиться з відомою співачкою і авторкою пісень Рутою Кулаковою. Рута давно перебувала у творчій кризі – і з віршами Бенедикта знову відчула творче натхнення. Але незвичайний талановитий юнак приховує від усіх не минуле, а майбутнє. Якого їм з коханою доля відмірила так небагато.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайло Івасько на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайло Івасько

Два кораблі зійшлись у хвилях,

Один – то ти, а другий – я.

Замість вітрил – маємо крила.

Замість води – уся Земля.

А, знаєш, ми не кораблі, а чайки.

Літаєм ми, а не пливем.

Бо кораблі пливуть за вітром,

а ми йому назустріч йдем.

Я зрозумів, що про найсильніші свої почуття людина не може нічого сказати… Абсолютно!.. Бо нема слів, щоб їх описати… Всі слова применшують значення справжніх почуттів. Ти не опишеш великий біль, не опишеш неймовірний страх, так само ти не опишеш велике кохання, якщо воно справжнє… Таке можливо лише відчувати…

Ну що за дивний парадокс?

Коли втрачаю все – живу,

В ясну погоду я сумний,

Щасливий тільки в дощову.

Щасливий тільки на краю,

Коли вже падаю на дно,

Коли вже майже не живу –

Шукаю рятівне вікно.

Ну що за дивний парадокс?

Чому доходить до такого?

Чому життя я із міцного

Доводжу знову до хиткого?

Здається, роблять так усі,

Спускаються із гір в долини,

Шукають сили у собі

І знов прямують до вершини.

[…] не потрібно старатися цікаво писати своє життя. його потрібно вміти цікаво читати. Бо люди здебільшого пишуть однакові історії. Всі народжуються, вчаться у школі, закінчують інститути, одружуються, народжують дітей… Всі життєві сюжети практично однакові. Нас різнить тільки те, як ми їх читатимемо.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайло Івасько


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Дев’ять кроків назустріч вітру» Михайло Івасько

Ua-Ebook
Додати коментар