«Чорний ліс» Андрій Кокотюха

«Чорний ліс» Андрій КокотюхаНазва: Чорний ліс
Автор: Андрій Кокотюха
Рік видання 2015
Жанри: Книги про війну, Сучасна українська література, Українська проза
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Чорний ліс» Андрій Кокотюха

У Чорному лісі на Волині українці воюють відразу на три фронти: з німцями, росіянами та поляками. Головний герой – колишній міліціонер, зек, радянський диверсант – мусить розібратися в тому, хто друг, а хто ворог. У нього нині одна мета – зрозуміти, на чиєму боці правда, і відстоювати її зі зброєю в руках.

Друга світова війна. Чорний ліс на Волині. Українцям довелося на смерть битися на трьох фронтах: із німцями, росіянами та поляками. Максиму Коломійцю — колишньому міліціонерові з Миргорода, зекові, радянському диверсанту — не так просто розібратися, хто ж є ворогом його народу. Він, передусім, прагне справедливості. На чий же бік він стане?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Чорний ліс» Андрій Кокотюха на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Чорний ліс» Андрій Кокотюха

І не москаль він. Полонений, українець зі Сходу. Раніше тут ті місця Великою Україною називали. Думаю, свій він, Яворе. Не такий як ми, але свій.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чорний ліс» Андрій Кокотюха


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Чорний ліс» Андрій Кокотюха

Ua-Ebook
Додати коментар