“Заради дружби” Ксенія Чейз

"Заради дружби" Ксенія ЧейзНазва: Заради дружби
Автор: Ксенія Чейз
Рік видання 2020
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи, 📒 Сучасна проза
Читати книгу
 

Про книгу “Заради дружби” Ксенія Чейз

На що здатні дівчата, щоб врятувати подругу від виключення з коледжу за несплату? І де взяти гроші, якщо батьки на сніданок не ласують червоною ікрою? Щоб знайти вихід, подруги вирішують взяти участь в конкурсі молодіжних кінофільмів, переможець якого отримує 50 тисяч доларів. Але про що зняти фільм, щоб отримати такі величезні гроші? А якщо це буде історія огидного, хоча і привабливого президента студентського братства Омега, який міняє подружок частіше, ніж ви дихаєте? Ось тільки навряд чи Діана, яка не має досвіду в любовних справах, підійде на роль цієї фатальної красуні, але чого не зробиш заради дружби…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Заради дружби” Ксенія Чейз на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар