«Таємниця старого Лами» Дорж Бату

«Таємниця старого Лами» Дорж БатуНазва: Таємниця старого Лами
Автор: Дорж Бату
Рік видання 2021
Жанри: 📒 Сучасна проза, 🇺🇦 Сучасна українська література, 🇺🇦 Українська проза
ISBN: 978-617-679-888-0
Фрагмент

Про книгу «Таємниця старого Лами» Дорж Бату

«Таємниця старого Лами» — нова книжка Доржа Бату, в основі якої — реальні події з життя автора та реальні персонажі. Це не просто збірка оповідань про Вчителя, як може здатися на перший погляд. Кожен читач знайде у цій книжці щось своє: для когось ця історія привідкриє таємниці Вчення і буддійського світосприйняття. Для когось вона буде екскурсом у жорстокі радянські часи і покаже, що доля усіх народів, які були загнані в СРСР, трагічно схожа. А для когось вона буде просто неймовірно веселою і сумною водночас, детективною пригодою двох хлопчаків та їхнього старого Вчителя Чімітдоржа-лами.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Таємниця старого Лами» Дорж Бату на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Таємниця старого Лами» Дорж Бату

Ua-Ebook
Додати коментар