«Імперфекціоністи» Том Рахман

«Імперфекціоністи» Том РахманНазва: Імперфекціоністи
Автор: Том Рахман
Рік видання 2024
Жанри: 📒 Сучасна проза, 📒 Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786175221426
Фрагмент
 

Про книгу «Імперфекціоністи» Том Рахман

Книга “Імперфекціоністи” Тома Рахмана — це захоплююча подорож до світу журналістики, де кожен персонаж носить свої власні таємниці та бореться із власними демонами. Римська англомовна газета, яка здавалася невмирущою, починає шукати вихід із заплутаного клубка проблем, коли на порозі стає епоха Інтернету.

У цій книзі знайдете непередбачувані повороти, глибокі переживання та смішні ситуації, що розгортаються на фоні містичного Риму. Репортери та редактори, які так запально служать ідеї газети, виявляються затягнуті у власні особисті турботи та відносини, навіть не помічаючи, як швидко змінюється їхнє життя.

Це не лише історія про журналістику, але й про людські стосунки, мрії, реалізації та розчарування. Цей коктейль із глибини іронії, емоційної напруженості та гострого спостереження за життям зробить ваше читання неперевершеним. А що саме трапиться з кожним з героїв, ви дізнаєтесь тільки, прочитавши цей захоплюючий роман.


Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Імперфекціоністи» Том Рахман на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Імперфекціоністи» Том Рахман

Ua-Ebook
Додати коментар