«Чекай удома, коли повернуся» Ельчин Сафарлі

«Чекай удома, коли повернуся» Ельчин СафарліНазва: Чекай удома, коли повернуся
Автор: Ельчин Сафарлі
Рік видання 2018
Жанри: Легка проза, Молодіжна проза
ISBN: 978-617-7559-12-1
Фрагмент
 

Про книгу «Чекай удома, коли повернуся» Ельчин Сафарлі

Цього разу ліричну прозу Ельчін Сафарлі вирішив утілити в жанрі епістолярії. Батько в літах щодень пише листи, сповнені смутку, туги за минулим і надії на тепло, адресуючи їх доньці, якої не бачив ледь чи не вічність. Та насправді ця драматична історія із невпинним крокуванням до мети, жагою до життя і прагненням оберігати рідних і творити добро трапляється щодень і з кожним із нас. Ми жадаємо сонця і тепла, хочемо любити і натомість бути потрібними, та чомусь забуваємо, що все найрідніше і найзатишніше чекає на нас ніде інде, а саме вдома.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Чекай удома, коли повернуся» Ельчин Сафарлі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чекай удома, коли повернуся» Ельчин Сафарлі

Ua-Ebook
Додати коментар