«Я обіцяю тобі волю» Лоран Гунель

 «Я обіцяю тобі волю» Лоран ГунельНазва: Я обіцяю тобі волю
Автор: Лоран Гунель
Рік видання 2020
Жанри: Класична проза
ISBN: 978-617-12-7434-1
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Я обіцяю тобі волю» Лоран Гунель

Життя Сибіль Ширдон почало руйнуватися, наче картковий будиночок. Начальник поставив перед фактом: лише десять днів, щоб зберегти робоче місце, інакше — звільнення. Того ж вечора коханий чоловік Сибіль сказав, що їхні стосунки вичерпали себе. Вона була немов затиснута в лещатах болю, страху та відчаю. Їй не залишалося нічого іншого, окрім як звернутися до… загадкового чоловіка, члена братства — таємного ордену. Кажуть, що він успадкував знання предків про функціонування людської психіки й здатен змінювати життя. Заманлива перспектива, авжеж? Сибіль вирішує ризикнути. Вона крокує надзвичайним шляхом пізнання себе й інших. Та чи стане їй сил розірвати всі кайдани, віднайти себе й схопити за крила омріяну волю — бути собою?..

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Я обіцяю тобі волю» Лоран Гунель на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Я обіцяю тобі волю» Лоран Гунель


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Я обіцяю тобі волю» Лоран Гунель

Ua-Ebook
Додати коментар