«Нестерпна легкість буття» Мілан Кундера

«Нестерпна легкість буття» Мілан КундераНазва: Нестерпна легкість буття
Автор: Мілан Кундера
Рік видання 1984
Жанри: 📒 Класична проза
ISBN: 978-617-679-701-2
Повна версія
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Нестерпна легкість буття» Мілан Кундера

«Нестерпна легкість буття» — легендарний роман одного із найвизначніших письменників сучасності Мілана Кундери, сповнений глибокого сенсу, із блискучими та грайливими роздумами й різноманітністю стилів; це книга, що надихає і змушує замислитися.

Томаш — успішний хірург, а згодом мийник вікон — ніжно любить свою дружину Терезу, втім, не може відмовитися від позашлюбних зв’язків, які виправдовує власною теорією про буцімто різне походження любові тілесної й душевної. Така життєва філософія примушує Терезу страждати впродовж усього шлюбу. Після вторгнення російських танків до Праги подружжя емігрує до Цюриха. Тереза сподівається на нове життя, та чи судилося її мріям збутися? Чи здатна людина перевірити на правильність свій вибір? Адже життя не має дублів, воно водночас і генеральна репетиція, і, власне, вистава. Життя легке, та легкість його нестерпна.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Нестерпна легкість буття» Мілан Кундера на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Нестерпна легкість буття» Мілан Кундера


Скачати pdf Скачати mobi Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Нестерпна легкість буття» Мілан Кундера

Ua-Ebook
Додати коментар