«Захар Беркут» Іван Франко

«Захар Беркут» Іван ФранкоНазва: Захар Беркут
Автор: Іван Франко
Рік видання 1882
Жанри: Класична проза, Українська класика, Історична література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Захар Беркут» Іван Франко

У 2019 році вийшла на екрани екранізація цієї книжки. Трейлер до фільму “Захар Беркут” ви можете переглянути нижче:

Коли легенди оживають…

Було це 1241 року. За сивої давнини, коли ще люди були інакші, а земля — могутніша. І жив у той час славний ватажок вільних тухольців — мудрий Захар Беркут. Але там, де є герої, завжди з’являються поганці. Боярин Тугар Вовк прагнув влади над непокірними тухольцями. А отримавши відсіч, виплекав у своєму чорному серці помсту. На табір вирушає численне монгольське військо, за намовленням зрадника Тугара. А молодий син Захара Беркута Максим опиняється у ворожому полоні…

Наближається битва. Мечі тухольців — гострі, а щити — міцні. Та ще міцніші їхні серця, в яких живе свобода. Ворог прийшов знищити їх. Але свобода незнищенна.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Захар Беркут» Іван Франко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Захар Беркут» Іван Франко


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Захар Беркут» Іван Франко

Ua-Ebook
Додати коментар