«Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрій Кокотюха

«Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрій КокотюхаНазва: Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року
Автор: Андрій Кокотюха
Рік видання 2014
Жанри: Історична література, Книги про війну, Сучасна українська література, Українська проза
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрій Кокотюха

Лікар Артем Шеремет за зброю визнавав лише скальпель, але жорстокі реалії громадянської війни в Україні 1919 року докорінно змінили життя героя. Він змушений був узяти до рук справжню зброю і поринути у вир буремних подій. Трагічні обставини приводять його до армії отамана Зеленого. Запекла боротьба, смертельна небезпека, зрада та надія, кохання і втрата — не омине ніщо… Данило Терпило (Отаман Зелений) — суспільний діяч, революціонер і повстанський отаман. 5 лютого 1919 року більшовики зайняли Київ, почався грабунок Київщини більшовицькими продзагонами, що штовхнуло українське село до опору. В квітні 1919 року, спираючись на підтримку населення Терпило розпочав боротьбу з російською комуністичною окупаційною владою, яка оголосила його поза законом.

Роман Кокотюхи — динамічне й захопливе читання про український повстанський рух — ще одну малознану сторінку української історії, боротьбу мешканців Великої України за її незалежність і соборність. Герої роману — звичайні собі люди, зі своїми характерами, мотиваціями, переживаннями та глибокими внутрішніми змінами. Автор без пафосу й зайвих емоцій зумів це передати.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрій Кокотюха на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрій Кокотюха


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Справа отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року» Андрій Кокотюха

Ua-Ebook
Додати коментар