«Маруся» Василь Шкляр

«Маруся» Василь ШклярНазва: Маруся
Автор: Василь Шкляр
Рік видання 2014
Жанри: Історична література, Книги про війну, Сучасна українська література, Українська проза
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Маруся» Василь Шкляр

Вона народилася для щастя. Але постала до боротьби за волю! Коли Червона армія почала палити села, коли три її брати загинули у боях з радянськими військами, тендітна Маруся взяла до рук зброю і стала отаманом козацького загону. Вона була надзвичайно вродлива і надзвичайно небезпечна, вона не жаліла ворогів і рятувала своїх людей, ризикуючи власним життям. Вона вміла любити і ненавидіти. Та чи зуміє коханий Мирон врятувати її від помсти більшовиків? Чи буде їхнє кохання сильнішим за смерть? Над цим романом автор працював п’ять років. Як і в «Чорному вороні», тут за кожною подією стоїть історичний факт. Бойовий шлях отаманші Марусі тісно переплітається з героїчно-трагічною долею Української Галицької армії, яка наприкінці літа 1919 року визволила Київ від московсько-більшовицьких окупантів, проте волею злого фатуму опинилася на межі цілковитої загибелі.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Маруся» Василь Шкляр на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Маруся» Василь Шкляр

Москаль як не вкраде, то не дихне.

Втрати в боротьбі завжди будуть меншими за ті, яких ми зазнаємо в покорі..

Ніхто з вас не злічить тих жертв, що їх галичани поклали та ще покладуть на вівтар Вітчизни.

“Мужність там, де любов.”

Скачати безкоштовно книгу українською «Маруся» Василь Шкляр


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Маруся» Василь Шкляр

Ua-Ebook
Додати коментар