«Біла ріка» Сергій Дячук

«Біла ріка» Сергій ДячукНазва: Біла ріка
Автор: Сергій Дячук
Жанри: Історична література, Книги про пригоди
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 
 

Про книгу «Біла ріка» Сергій Дячук

«Біла ріка» — історія трьох поколінь буковинської гуцульської родини. Автор належить вже до четвертого. Родинні історії про цісарську та румунську армії, про вояків УПА та «яструбків», про «совєти», про те, що своє кохання можна віднайти навіть у сибірському таборі. Дія відбувається не тільки в рідних Карпатах, але на теренах всього СРСР і навіть за його кордонами? в НДР та Афганістані.

Скандинави назвали б цей жанр родинною сагою. Але автор не вікінг, тож перед нами – історія трьох поколінь буковинської гуцульської родини, автор належить вже до четвертого.
Тут є родинні історії і про цісарську та румунську армії, і про вояків УПА та “яструбків”, і про “совєти”, і про те, що своє кохання можна віднайти навіть у сибірському таборі. І все це без модного в певних колах карпатського магічного реалізму. Так, як дідусь чи бабця розповідала б своїм онукам на причілку хати.
В кожної української родини є такі історії.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Біла ріка» Сергій Дячук на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Біла ріка» Сергій Дячук


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Біла ріка» Сергій Дячук

Ua-Ebook
Додати коментар