«Багряний колір вічності» Наталія Гурницька

«Багряний колір вічності» Наталія ГурницькаНазва: Багряний колір вічності
Автор: Наталія Гурницька
Рік видання 2019
Жанри: Історична література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Багряний колір вічності» Наталія Гурницька

У Львові сучасному, Львові передвоєнному і Львові часів Першої світової війни відбуваються драматичні події, народжуються родинні таємниці й перетинаються долі героїв цього роману. Ірена — юна наївна гімназистка із заможної родини. Доля дарує їй трагічне кохання, яке вривається в її спокійне життя вихором перших глибоких почуттів, сильних емоцій та чуттєвих насолод. Життя кидає Ірену в лихоліття війни, жорна сталінських репресій і на заслання в Казахстан. Яку ціну доведеться заплатити дівчині за своє щастя та любов? Чи зуміє вона вистояти, не зламатися і зберегти у собі світло добра й любові? Як та чому поєдналися історія кохання Ірени з долею та життям Анни з роману «Мелодії кави в тональності кардамону»?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Багряний колір вічності» Наталія Гурницька на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Багряний колір вічності» Наталія Гурницька


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Багряний колір вічності» Наталія Гурницька

Ua-Ebook
Додати коментар