«Наталка-Полтавка» Іван Котляревський

«Наталка-Полтавка» Іван КотляревськийНазва: Наталка-Полтавка
Автор: Іван Котляревський
Рік видання 1819
Жанри: Українська класика, Українська освітня література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Наталка-Полтавка» Іван Котляревський

«Наталка Полтавка» Івана Котляревського — це романтично-сатирична п’єса про любов і вірність. Наталка і Петро кохають одне одного, однак злидні і бідність змушують їх розлучитися, а в цей час до дівчини сватається багатий возний Тетерваковський, нелюбий її серцю. Однак, для закоханих матеріальний достаток не є важливішим за щирі почуття. Перемежована піснями і легким гумором, «Наталка Полтавка» Івана Котляревського є класичним українським драматургічним твором. П’єса написана двома мовами — українською та російською.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Наталка-Полтавка» Іван Котляревський на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Наталка-Полтавка» Іван Котляревський


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Наталка-Полтавка» Іван Котляревський

Ua-Ebook
Додати коментар