«Федько-халамидник» Володимир Винниченко

«Федько-халамидник» Володимир ВинниченкоНазва: Федько-халамидник
Автор: Володимир Винниченко
Рік видання 2020
Жанри: Список шкільної літератури 6 клас, Шкільні підручники, Українська освітня література, Наука, Освіта
ISBN: 978-617-07-0738-3
Фрагмент

Про книгу «Федько-халамидник» Володимир Винниченко

Кожне з наведених у пропонованій збірці ранніх оповідань Володимира Винниченка (1880—1951) — це зворушлива і яскрава розповідь про драматичну долю людини. Письменник із симпатією змальовує і простих “маленьких” людей, які є носіями найкращих начал народного буття (“Федько-халамидник”, “Раб краси”), і людей освічених, романтичних і водночас рішучих у відстоюванні високих ідеалів (“Момент”, “Зіна”). Разом з тим він далекий від сентиментального замилування і часом безжально сатиричний у зображенні рідного українства, проявів самозакоханості чи пристосуванства (“Уміркований” та “щирий”). Ці оповідання належать до найкращої частини творчої спадщини письменника та зберігають свою художню цінність і сьогодні.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Федько-халамидник» Володимир Винниченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Федько-халамидник» Володимир Винниченко

Ua-Ebook
Додати коментар