“Тренажер з читання англійською Тренажер з читання англійською” Віолетта Архіпова-Дубро

"Тренажер з читання англійською Тренажер з читання англійською" Віолетта Архіпова-ДуброНазва: Тренажер з читання англійською Тренажер з читання англійською
Автор: Віолетта Архіпова-Дубро
Рік видання 2018
Жанри: Наука, освіта, Зарубіжна освітня література
ISBN: 978-966-935-530-0
Фрагмент

Про книгу “Тренажер з читання англійською Тренажер з читання англійською” Віолетта Архіпова-Дубро

Звуки та букви, транскрипція, види складів, читання буквосполучень, нестандартні випадки вимови звуків — усе це з легкістю та в ігровій формі вивчить дитина. А додаткові ігрові вправи допоможуть закріпити навички читання. Книга створена на базі матеріалів, які автор-методист використовує для навчання дітей дошкільного віку.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Тренажер з читання англійською Тренажер з читання англійською” Віолетта Архіпова-Дубро на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Тренажер з читання англійською Тренажер з читання англійською” Віолетта Архіпова-Дубро

Ua-Ebook
Додати коментар