“Тренажер для виправлення почерку” Л. Кієнко

"Тренажер для виправлення почерку" Л. КієнкоНазва: Тренажер для виправлення почерку
Автор: Л. Кієнко
Рік видання 2019
Жанри: Наука, освіта, Українська освітня література, Дитячі книги
ISBN: 978-966–939-584-9
Фрагмент

Про книгу “Тренажер для виправлення почерку” Л. Кієнко

Книги серії «Тренажер» є незамінним помічником вашої дитини. Завдяки цікавим завданням і тренувальним вправам в учнів поступово вироблятимуться навички правильного і охайного написання літер, слів та текстів. Незвичайна форма подання вправ, представлених у даному посібнику, сприяє виправленню почерку дитини, надаючи їй задоволення під час подолання труднощів і досягнення успіхів.

Тренажер може бути використаний як у школі на уроках, так і в позаурочний час, а також удома для додаткового тренування письмової навички та розвитку дрібної моторики

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Тренажер для виправлення почерку” Л. Кієнко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Тренажер для виправлення почерку” Л. Кієнко

Ua-Ebook
Додати коментар