“PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування” Джейсон Бріггс

"PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування" Джейсон БріггсНазва: PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування
Автор: Джейсон Бріггс
Рік видання 2013
Жанри: Програмування, Наука, освіта, Дитячі книги
ISBN: 978-617-679-396-0, 978-1-59327-407-8
Фрагмент
 

Про книгу “PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування” Джейсон Бріггс

Програмуйте із задоволенням! Ця книжка легко та невимушено допоможе вивчити основи однієї з найпопулярніших сучасних мов програмування – Python, що завдяки простому і зрозумілому синтаксису особливо пасує для новачків. Крок за кроком, на простих та дотепних прикладах та з допомогою смішних завдань ви зможете пізнати тонкощі мови Python. Навчитеся використовувати основні елементи цієї мови – списки, функції, модулі, малювати вбудованими інструментами Python та анімувати зображення і навіть зможете написати дві справжні комп’ютерні гри: забавку з м’ячем «Скок!» та бродилку «Містер Руки-палички біжить до виходу».

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування” Джейсон Бріггс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування” Джейсон Бріггс

Ua-Ebook
Додати коментар