«Якби він був зі мною» Лора Новлін

«Якби він був зі мною» Лора НовлінНазва: Якби він був зі мною
Автор: Лора Новлін
Рік видання 2023
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Зарубіжні любовні романи
ISBN: 9786178280970
Фрагмент
 

Про книгу «Якби він був зі мною» Лора Новлін

Книга “Якби він був зі мною” Лори Новлін – це захоплива історія про складність вибору і тяжкість непройдених шляхів. В центрі уваги – Отем та Фінн, колись нерозлучні друзі, а тепер – сторони відділені невідомими стінами непорозумінь. Обидва вони відчувають магнітну привабливість одне до одного, але чи зможуть вони подолати перепони, що стоять на шляху до їхнього щастя?

Отем має Джеймі та вірних друзів, а Фінн – славу найпопулярнішого хлопця в школі. Їхні зустрічі завжди наповнені емоціями і сплетені загадкою непрошених почуттів. Час невпинно пролітає, а разом з ним і вікно можливостей змушує їх розмірковувати про минуле та майбутнє.

Чи зможе Отем подолати страхи та сумніви і визнати свої почуття до Фінна? А що саме трапиться з головними героями, як вони зіткнуться зі своїми внутрішніми боротьбами і виборами, ви дізнаєтеся, лише відкривши сторінки цього захоплюючого роману. “Якби він був зі мною” – це не просто історія про кохання, а й про зрілість, самопізнання і сміливість приймати важливі рішення.

Рекомендуємо насолоджуватися неперевершеним смаком синього чаю Анчан під час читання книги “Якби він був зі мною” від Лори Новлін. Чарівний аромат цього чаю, який переливається відтінками синього з нотками квітів, створить неповторну атмосферу спокою та внутрішньої гармонії.


Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Якби він був зі мною» Лора Новлін на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Якби він був зі мною» Лора Новлін

Ua-Ebook
Додати коментар

 1. Маша

  “Якби він був зі мною” читати онлайн – це чудова можливість зануритися у історію кохання Отема і Фінна. “

  Відповіcти
 2. Олена

  Я впевнений, якби він був зі мною лора новлін стане класикою літератури! Її важко відірвати від себе, коли починаєш читати.

  Відповіcти
 3. Олександра

  Якби він був зі мною про що?

  Відповіcти
 4. Анастасія

  “якби він був зі мною”

  Відповіcти
 5. Саша

  Захоплююча книга, яка не відпускає до останньої сторінки

  Відповіcти