«Сага про Форсайтів» Джон Голсуорсі

«Сага про Форсайтів» Джон ГолсуорсіНазва: Сага про Форсайтів
Автор: Джон Голсуорсі
Рік видання 1906
Жанри: Зарубіжні любовні романи, ❤️ Любовні романи, Зарубіжна класика, 📜 Класика, Історичні любовні романи
ISBN: 966-03-2585-1
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Сага про Форсайтів» Джон Голсуорсі

Своїм “білетом до берегів вічності” назвав Джон Голсуорсі форсайтівський цикл. Він став для нього, як Фауст для Гете, справою усього життя і вершинним його досягненням. Написана як сімейна хроніка, “Сага” розповідає історію родини Форсайтів, яка уособила долі свого класу і своєї епохи. Форсайти створені за “образом і подобою” автора та його оточення. Подібно Голсуорсі, вони вийшли з провінції. Зараз Форсайти – респектабельні буржуа, чиє життя цілком підпорядковане власницьким інтересам, що становлять основу їхнього добробуту і могутності. В прагматичному світі Форсайтів не визнають ні романтичних захоплень, ні повнокровних почуттів.

Але цей світ перетворюється на хаос, коли горіння серця охоплює того чи іншого з їхнього клану, що обирає свій особистий шлях до щастя. Форсайтівській твердині, що стільки років була непорушною, вже несила здолати протистояння поколінь та нестримний дух часу.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Сага про Форсайтів» Джон Голсуорсі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сага про Форсайтів» Джон Голсуорсі


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Сага про Форсайтів» Джон Голсуорсі

Ua-Ebook
Додати коментар