«Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер

«Мости округу Медісон» Роберт Джеймс ВоллерНазва: Мости округу Медісон
Автор: Роберт Джеймс Воллер
Рік видання 1992
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи
ISBN: 978-617-12-1409-5,978-617-12-1406-4,978-617-12-0822-3
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер

Вона – дружина фермера і мати двох дітей. Він – самотній фотограф, який весь час мандрує світом і вважає себе за останнього ковбоя. Вони зустрілися цілком випадково і відразу зрозуміли, що шукали одне одного з давніх-давен. А знайшовши – розлучилися навік. Доля подарувала їм лише чотири дні, і за цей короткий час вони встигли прожити ціле життя, сповнене найяскравіших митей.

«Мости округу Медісон» – не просто любовний роман. Це історія людей, які з двох «я» створили нову істоту «ми» і відтоді вже не існували поза нею.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллер

Ua-Ebook
Додати коментар