«За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел

«За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт РейчелНазва: За п’ять кроків до кохання
Автор: Ліппінкотт Рейчел
Рік видання 2019
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел


П’ять кроків і в жодному разі не ближче. Інакше це може вбити Стеллу. Чому? Рідкісна хвороба, яка з дитинства не давала жити нормальним життям. Не наближайся, не варто. Незабаром на неї чекає операція, і нарешті все буде добре. Та все одно тримай дистанцію. Коли тобі хочеться обійняти її чи торкнутися волосся – не наближайся до неї, Вілле.

Ти саме той, кого вона мусить уникати попри все. навіть один твій подих може зруйнувати все її життя. Якщо ти хочеш, щоб вона жила, — тримайся на відстані. Але я знаю, ти не можеш. Чому саме ти закохався в неї? Чому вона покохала саме тебе? Разом – не можна. Окремо – неможливо…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «За п’ять кроків до кохання» Ліппінкотт Рейчел

Ua-Ebook
Додати коментар