“Викрадач мого серця” Олена Белільщікова

"Викрадач мого серця" Олена БелільщіковаНазва: Викрадач мого серця
Автор: Олена Белільщікова
Рік видання 2020
Жанри: 💟Любовні романи, 💞Сучасні любовні романи, 💞Короткі любовні романи, Сучасна проза
Читати книгу
 

Про книгу “Викрадач мого серця” Олена Белільщікова

Деколи за щастя треба боротися навіть з самим собою. У цьому Лекс переконався на власному досвіді, коли працюючи спецагентом, згадував свою першу, загублену любов — Еллі. Лексу пощастило, доля знову звела його з Еллі в їх рідному місті, а минулі почуття спалахнули з новою силою. Здавалося б — занадто пізно, адже Еллі вже покохала іншого— програміста Дэма. Але Лекс не хоче втрачати її вдруге і кидає виклик Дэму. Еллі тепер їй належить зробити вибір – пробачити зраду Дэма або дати шанс Лексу, опинившись у владі шаленого почуття? Чернетка. Хэ.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Викрадач мого серця” Олена Белільщікова на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар