“Це війна!” Ана-Марія Еріш

"Це війна!" Ана-Марія ЕрішНазва: Це війна!
Автор: Ана-Марія Еріш
Рік видання 2022
Жанри: Любовні романи, Короткі любовні романи, Сучасні любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу “Це війна!” Ана-Марія Еріш

У Мерілендському коледжі мистецтв відбувається боротьба не на життя. Два факультети, музичний та акторський, відверто ненавидять одне одного. Саме це і стало істиною для Тейлор, простої дівчини, що мріє стати відомим музикантом. Хоч і немає відкритих бойових дій, та так було раніше…
Спонсори коледжу планують збільшити фінансування лише одного факультету. І вибір пав на ці два, проте переможуть ті, хто представлять кращий проект. І Тейлор готова до цього. Та, в першу чергу, вона має позбутися Раяна, одного з найкращих студентів. Та як це зробити, якщо з’являться почуття?
Адже це вже не протистояння. Це справжня ВІЙНА!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Це війна!” Ана-Марія Еріш на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар